Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Sunday | ||||
FT
|
ML Vitebsk | 1 - 3 | Ostrovets |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Saturday | ||||
FT
|
Partizan Soligorsk | 1 - 0 | Osipovichi |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Saturday | ||||
FT
|
BGU Minsk | 3 - 1 | Stenles Pinsk |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Saturday | ||||
FT
|
Dnepr Mogilev II | 1 - 2 | Malorita |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Saturday | |||||
FT
|
ML Vitebsk | 1 - 2 | Osipovichi | ||
Saturday | |||||
FT
|
Osipovichi | 2 - 4 | ML Vitebsk | ||
Aggr. | Osipovichi | 4 - 5 | ML Vitebsk | ||
Saturday | |||||
FT
|
Partizan Soligorsk | 0 - 0 | Ostrovets | ||
Saturday | |||||
FT
|
Ostrovets | 3 - 0 | Partizan Soligorsk | ||
Aggr. | Ostrovets | 3 - 0 | Partizan Soligorsk |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Saturday | |||||
FT
|
Ostrovets | 2 - 1 | Malorita | ||
Sunday | |||||
FT
|
Malorita | 3 - 2 | Ostrovets | ||
Aggr. | Ostrovets | 4 - 4 | Malorita | ||
Saturday | |||||
FT
|
Osipovichi | 2 - 1 | Stenles Pinsk | ||
Saturday | |||||
FT
|
Stenles Pinsk | 3 - 3 | Osipovichi | ||
Aggr. | Osipovichi | 5 - 4 | Stenles Pinsk | ||
Sunday | |||||
FT
|
Partizan Soligorsk | 1 - 0 | Dnepr Mogilev II | ||
Saturday | |||||
FT
|
Dnepr Mogilev II | 0 - 2 | Partizan Soligorsk | ||
Aggr. | Partizan Soligorsk | 3 - 0 | Dnepr Mogilev II | ||
Sunday | |||||
FT
|
BGU Minsk | 0 - 0 | ML Vitebsk | ||
Sunday | |||||
FT
|
ML Vitebsk | 5 - 2 | BGU Minsk | ||
Aggr. | BGU Minsk | 2 - 5 | ML Vitebsk |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Saturday | |||||
FT
|
Osipovichi | 1 - 1 | Gazovik Vitebsk | ||
Sunday | |||||
FT
|
Gazovik Vitebsk | 1 - 2 | Osipovichi | ||
Aggr. | Gazovik Vitebsk | 2 - 3 | Osipovichi | ||
Saturday | |||||
FT
|
Malorita | 2 - 0 | Uzda | ||
Saturday | |||||
FT
|
Uzda | 1 - 5 | Malorita | ||
Aggr. | Uzda | 1 - 7 | Malorita | ||
Saturday | |||||
FT
|
ML Vitebsk | 3 - 0 | Bumprom | ||
Saturday | |||||
FT
|
Bumprom | 1 - 4 | ML Vitebsk | ||
Aggr. | Bumprom | 1 - 7 | ML Vitebsk | ||
Saturday | |||||
FT
|
Niva Dolbizno | 0 - 3 | Ostrovets | ||
Saturday | |||||
FT
|
Ostrovets | 5 - 2 | Niva Dolbizno | ||
Aggr. | Ostrovets | 8 - 2 | Niva Dolbizno | ||
Saturday | |||||
FT
|
Viktoriya Maryina Gorka | 1 - 6 | Stenles Pinsk | ||
Sunday | |||||
FT
|
Stenles Pinsk | 0 - 1 | Viktoriya Maryina Gorka | ||
Aggr. | Stenles Pinsk | 6 - 2 | Viktoriya Maryina Gorka | ||
Sunday | |||||
FT
|
BGU Minsk | 0 - 0 | Molodechno | ||
Sunday | |||||
FT
|
Molodechno | 0 - 0 | BGU Minsk | ||
Aggr. | Molodechno | 0 - 0 | BGU Minsk | ||
Sunday | |||||
FT
|
Partizan Soligorsk | 4 - 0 | Senno | ||
Sunday | |||||
FT
|
Senno | 0 - 8 | Partizan Soligorsk | ||
Aggr. | Senno | 0 - 12 | Partizan Soligorsk | ||
Sunday | |||||
FT
|
Dnepr Mogilev II | 9 - 1 | Slonim City | ||
Sunday | |||||
FT
|
Slonim City | 0 - 0 | Dnepr Mogilev II | ||
Aggr. | Slonim City | 1 - 9 | Dnepr Mogilev II |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Saturday | ||||
FT
|
Aresa Lyuban | 3 - 0 | Krupki | |
Saturday | ||||
FT
|
Smolevichy | 0 - 3 | Kronon | |
Saturday | ||||
FT
|
Falko | 5 - 2 | FSK Energetik | |
Saturday | ||||
FT
|
Viktoriya Maryina Gorka | 1 - 0 | Kolos Cherven | |
Saturday | ||||
FT
|
Berezino | 1 - 3 | Shankhai Slutsk | |
Saturday | ||||
FT
|
Kletsk | 4 - 11 | SMI Autotrans | |
Saturday | ||||
FT
|
Molodechno | 0 - 0 | Partizan Soligorsk | |
Saturday | ||||
FT
|
Starye Dorogi | 3 - 0 | Viliya | |
Sunday | ||||
FT
|
BGU Minsk | 2 - 1 | Uzda | |
Sunday | ||||
FT
|
Edinstvo Dzerzhinsk | 0 - 1 | Stroitel Kapyl |