Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Sunday | ||||
FT
|
BATE | 0 - 2 | Torpedo BelAZ | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Tuesday | |||||
FT
|
Slavia | 0 - 1 | Torpedo BelAZ | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Torpedo BelAZ | 0 - 0 | Slavia | ||
Aggr. | Torpedo BelAZ | 1 - 0 | Slavia | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Neman Grodno | 1 - 1 | BATE | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
BATE | 0 - 0 | Neman Grodno | ||
Aggr. | BATE | 1 - 1 | Neman Grodno |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Saturday | |||||
FT
|
Torpedo BelAZ | 2 - 1 | Shakhtyor Soligorsk | View events | |
Saturday | |||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 1 - 0 | Torpedo BelAZ | View events | |
Aggr. | Torpedo BelAZ | 2 - 2 | Shakhtyor Soligorsk | ||
Saturday | |||||
FT
|
Belshina | 0 - 5 | BATE | View events | |
Saturday | |||||
FT
|
BATE | 5 - 0 | Belshina | View events | |
Aggr. | Belshina | 0 - 10 | BATE | ||
Sunday | |||||
FT
|
Vitebsk | 0 - 0 | Neman Grodno | ||
Sunday | |||||
FT
|
Neman Grodno | 2 - 1 | Vitebsk | View events | |
Aggr. | Vitebsk | 1 - 2 | Neman Grodno | ||
Sunday | |||||
FT
|
Slavia | 2 - 0 | Slutsk | View events | |
Sunday | |||||
FT
|
Slutsk | 1 - 0 | Slavia | View events | |
Aggr. | Slavia | 2 - 1 | Slutsk |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Saturday | ||||
FT
|
Dinamo Brest | 1 - 1 | Vitebsk | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Neman Grodno | 2 - 1 | Arsenal | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Torpedo BelAZ | 1 - 0 | Isloch | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Dnepr Mogilev | 0 - 2 | Slavia | View events |
Friday | ||||
FT
|
Gomel | 0 - 0 | Belshina | |
Saturday | ||||
FT
|
Slutsk | 1 - 0 | Dinamo Minsk | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Minsk | 1 - 2 | Shakhtyor Soligorsk | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Energetik-BGU | 0 - 2 | BATE | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Tuesday | ||||
FT
|
Smorgon | 1 - 3 | Slutsk | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
ML Vitebsk | 2 - 3 | Vitebsk | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Osipovichi | 1 - 3 | Neman Grodno | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Stenles Pinsk | 1 - 2 | BATE | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Baranovichi | 1 - 3 | Energetik-BGU | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Zhodino Yuzhnoe | 0 - 2 | Torpedo BelAZ | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Molodechno | 0 - 3 | Slavia | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Lokomotiv Gomel | 0 - 1 | Dinamo Brest | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Krumkachy | 0 - 3 | Isloch | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Orsha | 1 - 3 | Gomel | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Ostrovets | 1 - 2 | Shakhtyor Soligorsk | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Tekhnolog-BGUT | 2 - 4 | Belshina | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Volna | 2 - 2 | Dinamo Minsk | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Gazovik Vitebsk | 0 - 5 | Dnepr Mogilev | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Lida | 1 - 3 | Arsenal | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Naftan | 0 - 1 | Minsk | View events |