Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Sunday | ||||
FT
|
CSKA Sofia | 0 - 1 | Levski Sofia | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Tuesday | |||||
FT
|
Slavia Sofia | 0 - 2 | CSKA Sofia | View events | |
Thursday | |||||
FT
|
CSKA Sofia | 0 - 2 | Slavia Sofia | View events | |
Aggr. | Slavia Sofia | 2 - 2 | CSKA Sofia | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Ludogorets | 2 - 3 | Levski Sofia | View events | |
Friday | |||||
FT
|
Levski Sofia | 1 - 0 | Ludogorets | View events | |
Aggr. | Ludogorets | 2 - 4 | Levski Sofia |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Tuesday | ||||
FT
|
CSKA Sofia | 2 - 0 | Lokomotiv Plovdiv | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Montana | 0 - 5 | Ludogorets | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Septemvri Sofia | 0 - 2 | Levski Sofia | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Slavia Sofia | 2 - 1 | Beroe | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Tuesday | ||||
FT
|
Lokomotiv Sofia 1929 | 0 - 2 | Lokomotiv Plovdiv | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Levski Sofia | 7 - 0 | Septemvri Simitli | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Slavia Sofia | 1 - 0 | Pirin Blagoevgrad | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Beroe | 1 - 0 | Cherno more | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Septemvri Sofia | 4 - 1 | Etar VT | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Ludogorets | 3 - 1 | Lokomotiv GO | View events |
Thursday | ||||
FT
|
CSKA Sofia | 2 - 0 | Arda | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Krumovgrad | 2 - 2 | Montana | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Tuesday | ||||
FT
|
Rodopa Smolyan | 0 - 4 | Lokomotiv Plovdiv | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Yambol 1915 | 0 - 3 | Arda | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Rozova dolina | 0 - 6 | Beroe | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Krumovgrad | 1 - 0 | Tsarsko selo | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Montana | 1 - 0 | CSKA 1948 Sofia | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Etar VT | 1 - 0 | Botev Plovdiv | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Marek | 0 - 2 | Levski Sofia | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Bansko | 1 - 2 | Pirin Blagoevgrad | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Sportist Svoge | 0 - 1 | Septemvri Sofia | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Septemvri Tervel | 0 - 1 | Septemvri Simitli | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
CSKA Sofia | 3 - 0 | Hebar 1918 | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Minyor Pernik | 0 - 2 | Cherno more | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Spartak Varna | 0 - 1 | Ludogorets | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Maritsa Plovdiv | 1 - 3 | Slavia Sofia | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Lokomotiv GO | 3 - 2 | Botev Vratsa | View events |
Friday | ||||
FT
|
Levski Lom | 0 - 1 | Lokomotiv Sofia 1929 | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Starsko Haskovo | 2 - 2 | Dimitrovgrad | |
Wednesday | ||||
FT
|
Sayana Haskovo | 7 - 1 | Lyubimets 2000 | |
Wednesday | ||||
FT
|
Apriltsi | 0 - 5 | Peshtera Galata | |
Wednesday | ||||
FT
|
Trakia Novi izvor | 0 - 3 | Atletik Kuklen | |
Wednesday | ||||
FT
|
Spartak Plovdiv | 0 - 1 | Sokol Markovo | |
Wednesday | ||||
FT
|
Iskar Roman | 2 - 2 | Lokomotiv Mezdra | |
Thursday | ||||
FT
|
Ogosta Hayredin | 3 - 3 | Septemvri Glozhene |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Tuesday | ||||
FT
|
Botev Ihtiman | 0 - 2 | Balkan Botevgrad | |
Wednesday | ||||
FT
|
Bansko | 3 - 1 | Belasitsa | |
Wednesday | ||||
FT
|
Levski Chepintsi | 1 - 2 | Nadezhda Dobroslavtsi | |
Sunday | ||||
FT
|
Sveti Nikola Burgas | 4 - 1 | Byala reka Zaychar | |
Wednesday | ||||
FT
|
Sevlievo | 7 - 0 | Lokomotiv Dryanovo | |
Wednesday | ||||
FT
|
Sayana Haskovo | 3 - 0 | Dimitrovgrad | |
Wednesday | ||||
FT
|
Vitosha Dolna Dikanya | 0 - 5 | Vitosha Bistritsa | |
Sunday | ||||
FT
|
Ruzhintsi | 1 - 8 | Drenovets | |
Wednesday | ||||
FT
|
Ozren Golyam izvor | 0 - 3 | Peshtera Galata | |
Wednesday | ||||
FT
|
Partizan Cherven bryag | 2 - 1 | Spartak Pleven | |
Wednesday | ||||
FT
|
Ogosta Hayredin | 2 - 4 | Lokomotiv Mezdra | |
Wednesday | ||||
FT
|
Sokol Markovo | 4 - 2 | Atletik Kuklen | |
Wednesday | ||||
FT
|
Zagorets | 1 - 1 | Yambol 1915 |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Sunday | ||||
FT
|
Atletik Provadia | 1 - 3 | Chernolomets 1919 | |
Wednesday | ||||
FT
|
Krumovgrad | 2 - 0 | Sayana Haskovo | |
Tuesday | ||||
FT
|
Sveti Nikola Burgas | 0 - 1 | Yambol 1915 | |
Wednesday | ||||
FT
|
Partizan Cherven bryag | 2 - 1 | Peshtera Galata | |
Wednesday | ||||
FT
|
Drenovets | 2 - 3 | Lokomotiv Mezdra | |
Wednesday | ||||
FT
|
Sokol Markovo | 2 - 2 | Rodopa Smolyan |