Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Saturday | ||||
FT
|
Zenit | 1 - 0 | Khimki | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Sunday | ||||
FT
|
Ural | 1 - 3 | Khimki | View events |
Sunday | ||||
FT
|
Zenit | 2 - 1 | Spartak Moscow | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Akhmat Grozny | 1 - 2 | Zenit | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Spartak Moscow | 3 - 2 | CSKA Moscow | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Khimki | 5 - 1 | Torpedo Moskva | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Shinnik | 0 - 2 | Ural | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Ural | 2 - 2 | Arsenal Tula | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Akhmat Grozny | 5 - 1 | Luch Vladivostok | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Nizhny Novgorod | 2 - 2 | Shinnik | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
CSKA Moscow | 1 - 0 | Ufa | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Zenit | 4 - 0 | Tom Tomsk | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Orenburg | 1 - 2 | Khimki | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Torpedo Moskva | 1 - 0 | Baltika | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Spartak Moscow | 2 - 1 | Rostov | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
SKA Khabarovsk | 2 - 2 | Akhmat Grozny | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Luch Vladivostok | 1 - 0 | Dinamo Moscow | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Tom Tomsk | 4 - 0 | Tambov | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Yenisey | 1 - 2 | Zenit | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Chayka | 0 - 1 | Ufa | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Alaniya Vladikavkaz | 1 - 3 | CSKA Moscow | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Shinnik | 0 - 0 | Sochi | |
Wednesday | ||||
FT
|
KAMAZ | 1 - 2 | Spartak Moscow | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Mordovia Saransk | 0 - 2 | Rostov | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Chertanovo | 0 - 2 | Orenburg | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Khimki | 3 - 0 | Rubin Kazan | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Nizhny Novgorod | 1 - 0 | Krasnodar | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Fakel | 1 - 2 | Arsenal Tula | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Chernomorets | 0 - 2 | Ural | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Torpedo Moskva | 2 - 0 | Krylya Sovetov | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Baltika | 1 - 1 | Lokomotiv Moscow | View events |